Zvedavka mestská

od 10 okt 20212021, Čo sa stalo

Ahojte!

Spolu so Nšoči vás chceme pozvať na mestskú hru: ZVEDAVKA MESTSKÁ.

Ako už názov naznačuje, zvedavo sa poobzeráme po mestských častiach Zvolena, prebudíme súťaživého ducha, dozvieme sa nové zaujímavosti, zažijeme veľa srandy aaa… viac prezrádzať nebudem, príďte sa presvedčiť túto sobotu 16.10. 2021

Hra je určená pre družinu KROKODÍLOV, RUŽÍ a ORLOV.

Akcia sa začne o 9:00 pred knižnicou (Ľ.Štúra). Určite si nezabudnite 5 vecí, fľašu s vodou, v prípade nepekného počasia pršiplášť/ vetrovku, suchý obed, drobné alebo preukaz na MHD, preukaz (aby bolo v SNG jasné, že ste zo Zvolena). Končiť budeme na Podborovej o cca 14:00.

Korona režim: Keďže je od pondelka 11.10.2021 Zvolen v červenom okrese, v interiéri je povinný respirátor. My budeme po väčšine v exteriéri, ale chvíľu budeme aj v interiéri (SNG a MHD), preto si, prosím, zbaľte aj RESPIRÁTOR!!!

 

Smeja