Sv. Juraj – Deň so skautskou šatkou 2021

od 18 apr 20212021, Čo sa stalo

24.4. je deň so skautskou šatkou! Oslavy sv. Juraja so šatkou na Slovensku sú príležitosťou ukázať verejnosti, známym, kamarátom, kolegom, spolužiakom, že sme členmi organizácie, ktorá pre nás znamená veľa. Odpovedzme na všetky otázky okolia o skautingu radi a s hrdosťou. Tiež, že náš denný príkaz je vykonať aspoň jeden dobrý skutok – buďme teda tvoriví a aktívni. Spravme niečo užitočné pre svoje okolie so šatkou na krku. A hoci sa zvyčajne s dobrými skutkami nechválime, tentokrát sa môžme navzájom povzbudiť a inšpirovať 😉 Pri zdieľaní v online priestore určite pridajte aj označenie  #somskaut  a pomôžte vytvoriť mozaiku dobrých skutkov skautov a skautiek z celého Slovenska.

https://www.skauting.sk/tlacova-sprava/9212/skauti-budu-den-svojho-patrona-sv-juraja-aj-tento-rok-oslavovat-konanim-dobrych-skutkov/  

A na záver trochu atmosféry z minulého roku:

https://www.skaut.sk/skauting/29281/den-so-skautskou-satkou-je-za-nami-co-vsetko-sme-si-mohli-uzit/