Skautský športový deň

od 1 sep 20212021, Čo sa stalo

Nazdar,

tohtoročný „Skautský športový deň“ sme si užili v krásnom počasí, rôznymi hrami.

Vyskúšali sme si rôzne športové aktivity ako napríklad streľba z luku alebo prekážkový beh. Taktiež sme hrali aj futbal ktorý sme pre horúce počasie vydržali hrať kratšie ako sme dúfali.

Radcovia sa na vás tešia na vašich družinovkách.

Tarzan

Dobrý deň,

srdečne Vás pozývame na otvorenie nového skautského roka našou tradičnou akciou „Skautský športový deň“.

Stretneme sa 4.9. o 10:00 na školskom ihrisku Gymnázia Ľ. Štúra vo Zvolene. Akcia bude trvať do 14:00.

Môžete sa tešiť na súťaže v rôznych športových disciplínach, zábavu a hry. Samozrejme bude čas aj pre rodičov, ktorí sa môžu v počas akcie porozprávať s vodcami oddielov, či radcami družín a dozvedieť sa nové informácie ohľadom nasledujúceho skautského roka.

Príďte si s nami zašportovať a dobre sa zabaviť!

Tešíme sa na Vás!

Tarzan

ps.: decká príďte v zborových alebo družinových tričkách, nezabudnite si šatku a niečo na desiatu 🙂