Prehľad skautských akcií 2019

Ruže – Výprava k Turovskému vodopádu 12.10.2019

Ešte za tmy, rozospaté sme sa stretli v plnom počte v rannom autobuse. Takto sa začala jesenná výprava nás, Ružičiek, ku ktorým sa pridala aj zodpovedná dospelá osoba - Lex. Autobus sa trmácal do Budče, potom sa odtrmácal na Turovú (cez hrôzostrašný les)… a tu sme sa...

Lesnícke dni – info stanovište s hrami 26. 4. 2019

Akcia sa konala za účasti dvoch oddielov. Našim cieľom bolo „dať o sebe vedieť“. Priblížiť skauting širokej verejnosti a oživiť oň záujem.  Na našom stanovišti sa striedali dvojice a trojice skautov a skautiek vždy po hodine. Ale mnohí ostali pomáhať aj dlhšie ako na...

Jarná výprava na Peťušu 14. 4. 2019

Akcia sa konala za účasti dvoch oddielov a rodinných príslušníkov jednotlivých členov oddielov. Naším cieľom bolo lepšie vzájomné spoznanie sa, vedenie účastníkov akcie k aktívnemu zbieraniu odpadkov v lese a správnemu triedeniu nazbieraného odpadu. Úspech mala...

Podporili nás

The European Scout Foundation
Pizza Piano
Zvolenský
Mesto Zvolen
Klemo
Tevos drogérie Zvolen
Tevos drogérie Zvolen
Logo SPP
3R SEO a Google Ads Zvolen