Oddiel Sušienok bojuje so zlobrami…

od 31 mar 20232023, Čo sa stalo

Putovanie oddielu, či skôr trpaslíčiek Sušienok k Osamelej hore pokračuje… Tentoraz sme sa vybrali ku vodnej nádrži Môťová.

18.3. 2023, 14:00  Uff! Teplooo! 🥵 Zbierame smeti po troloch. Akých troloch? Dozviete sa neskôr 🤷‍♀️…

16:17  Presúvame sa na lúku nad Môťovou. Včielky ešte nenaplnili svoj denný limit decibelov…😅 Dopĺňame kričiacimi hrami.  Vybehané a vykričané sa vraciame domov

NIE! Toto nie je ani zďaleka koniec!

17:47 Pípne mi SMSka od Nšoči:

My tri zlobrice: Janka, Veselka a Smeja práve rozkladáme oheň a navliekame naše kostýmy – krabice. Volám Nšoči s tým, že majú čas, že ešte chystáme.

18:19 Už je celkom tma. Ako zlobri sme práve dokončili hlasovú skúšku. Btw, neviete niekto po zlobrovsky? Aaaa, už sa ku nám blížia, či skôr plížia naše včieločky… Parádne, idú úplne potichu, naozaj ich ledva vidíme.

18:21 Hra sa začína. Včielky zbierajú látky, na ktorých sú napísané časti zaklínadla, ktoré nás, zlobrov, premení na kameň. My sa ich snažíme chytať, ale v krabiciach to ide naozaj ťažko… 😅

18:32 Družina Lienok zakričí zaklínadlo, my zostávame nehybne stáť. Náš Gandalf (Echo) im vysvetľuje, že teraz treba zobrať to, čo zlobri nakradli. Naše malé trpaslíčky hľadajú… a už majú! Dva nádherné kovové meče a SUŠIENKY (tie na papanie).

Ďakujeme všetkým, ktorí nám pomohli zorganizovať túto oddielovku.

Tešíme sa na ďalšie dobrodružstvá!

Smeja