2. oddielovka – hrad Peťuša

od 3 nov 20202020, Čo sa stalo

Síce sa stále nemôžme stretávať, to však neznamená, že nebudeme napredovať. Rytier Donč nám nechal ďalší odkaz, tentokrát na hrade Peťuša. Akcia sa spúšťa v piatok 6.11.2020. Bude k dispozícií celý november, na konci mesiaca ju ukončíme a vyhodnotíme. Je na vás, kedy sa vyberiete dobyť tento hrad a získať body za úlohy. Môžte ísť samostatne alebo ako rodinný výlet. Keď sa už vyberiete, nezabudnite si pribaliť so sebou viac vody, sadru/ škrob. Pripravte sa na parádne úlohy, ktoré preveria vaše vedomosti aj zručnosti a pomôžu pekne stráviť čas, kedy sa nemôžme vidieť z tváre do tváre.

Veľa šťastia pri plnení úloh, hádam sa čo najskôr vidíme 😉

V prípade potreby sa neváhajte na mňa obrátiť, buď na mail: julka@skautingzvolen.sk alebo na tel.č.: 0948 193 863

Julka- vodkyňa 1.oddielu skautiek Sušienky

A tu je galéria fotiek z oddielovky: