Nové podsady!!!

od 18 nov 20232023, Čo sa stalo

 

https://www.bbsk.sk/storage/app/media/dokumenty/dotacie/logo-fin-podpora.jpg

Od roku 2019 každé leto (okrem kovidového roka 2020, kedy sme organizovali denný tábor) organizujeme 2-týždňový skautský pobytový tábor v prírode. Na pravé skautské tábory ale potrebujeme určité vybavenie, ktoré je náročné zabezpečiť z vlastných zdrojov a potrebujeme finančnú pomoc.

V roku 2023 sme žiadali BBSK o pomoc s materiálnym vybavením, ktoré budeme používať počas letných táborov aj pri iných dobrovoľníckych akciách.

Po schválení dotácie sme nakúpili 8ks samotných podsád aj s kovovými konštrukciami na plachty.

Tešíme sa na ďalší tábor, kde budú už takmer všetci členovia 123. skautského zboru môcť spať vo vlastných skautských podsadách!!!

ĎAKUJEME BBSK aj všetkým vám, ktorí nám dôverujete a podporujete deti a mládež vo všestrannom rozvoji!

Prečítajte si viac o našich letných táboroch:

TÁBOR 2023 „Hobit“

TÁBOR 2023 „Hobit“

TÁBOR. V tomto slove je toho ukrytého viac, ako si niektorí myslia. Krásny čas v prítomnosti priateľov strávený pod malebným Klenovským Veprom. Nové výzvy a zážitky s nimi spojené. Pokračovanie v ceste na Osamelú horu... Ak máte chuť trošku pospomínať na zašlé časy...

TÁBOR 2022

TÁBOR 2022

TÁBOR = dva týždne strávené v objatí prírody pod Klenovským Veporom. TÁBOR = sledovanie krvavého Mesiaca počas nočnej stráže, „pasenie“ sa na lesných jahodách a čučoriedkach, výpravy do okolia (i „ne-okolia" 🙂), tancujúce plamene za zvuku gitary, šúchanie sa na...

Skautský letný tábor 2021

Skautský letný tábor 2021

Článok chcem začať jednou výstižnou vetou: Tábor bol úžasný! Hučiaci potok, zbieranie dreva a živice a následné vyberanie "čistej špiny" z vlasov, super hry, nádherné západy slnka, táborák, pesničky a gitara, lovenie bobríkov, nové priateľstvá, šúpanie zemiakov,...