Denný skautský tábor NARNIA 2020

od 8 júl 20202020, Čo sa stalo, Tábory

Termín:
27.7. – 31. 7. 2020

Táborový deň #1

Náš denný tábor sme začali cestou na Mamojkovú, kde nás prekvapila teta Polly, ale nakoniec sme jej ušli a dostali sa do Narnie, kde sme našli rozbúraný dom pánna Tummnusa a bobry, ktoré nás prosili o pomoc. Samozrejme sme im pomohli so stavbami, ale tiež sme nezabudli na hry. A po veľkej hre malých bobrov sme sa pobrali domov. Takže sa vidíme zajtra v Narnii 🙂

 

Táborový deň #2

Hneď po príchode do Narnie nás privítali Suzan a Lucy s hroznou správou, že biela čaridejnica sa chystá na útok. Hneď sme začali vyrábať zbrane a zbierať muníciu. Po úspešnom rozlúštení morzeovky sme zistili, ako a kedy sa chystá čarodejnica zaútočiť, a tak Narnia vyhrala🤺

 

Táborový deň #3

Každý sme sa vybrali cestou (aj keď sa chlapčenský odiel nakoniec stretol na jednom mieste), prešli sme si náučný chodník na Slatinke,vybláznili sa a Kaktusky si aj postavili stan.🏕

 

Táborový deň #4

V Narnii sa toho po 1000 rokoch zmenilo naozaj veľa. Náš milý malý spoločník, trpaslík, nám oznámil, že Mirazovi ľudia hľadajú Kaspiana a chcú ho zabiť. Aby sme mohli pomôcť Kaspianovi, museli sme sa samozrejme pripravit poriadne si pocvičiť💪, zopakovať si šifrovanie, zlepšiť mušku…
Nakoniec sa nám nepodarilo vyhrať, ale aj tak sme ďalej odhodlaní bojovať.🤺

 

Táborový deň #5

Hneď od rána sme sa všetci pustili do plnenia tajných úloch. Zamotali sme sa pri nohách (našej obľúbenej hre) a zapotili pri dievčenskom lakrose. Nakoniec sme porazili aj posledného Telmarínca.🤺 Rozdali sme si odmeny za našu celoročnú prácu a tiež aj nejaké tie pochvaly. Tým to však pre našich najstarších neskončilo.

 

Táborový deň #6